In de overvolle opvallende video's van deze week de nieuwe promo van FOX Voetbal, concurrentie voor Voetbal International? XXImo, de nieuwe hoofdsponsor van FC Twente, presenteert zich in een pakkende video en Usain Bolt bereidt zich voor op Moskou door een taalcursus te volgen. Verder het antwoord op de vraag: hoe breng je voetbal op de telefoon onder de aandacht, marketingpraatjes met The Endorser van Foot Locker en een drie-delige serie over hooliganisme en corruptie in het Griekse voetbal. Assvertising in de sport blijft populair, waarom wel bij hockey en niet bij zwemmen? Dat legt de marketingmanager van Fintro uit. Tot slot: is een turnschool het decor voor een commercial van Nationale Nederlanden, een Fries ziekenhuis lanceert een speciale zorg-app voor de watersport en een 3D-video van honkbalslagen in het Yankee Stadium. Bekijk de slag bij 32 seconden.
Nieuwe promo FOX Voetbal
De insteek van FOX Voetbal is helder: geen randzaken, puur en alleen voetbal.
XXImo maakt mobiliteit makkelijk
De nieuwe hoofdsponsor van FC Twente presenteert zich op passende wijze.
Usain Bolt prepares for Moscow
"Usain Bolt, Russian Lesson Course Lesson 1. Listen and repeat."
Football on your Phone - Manning Brothers Music Video
De Manning Brothers slagen erin om binnen 24 uur 1.6 miljoen views te verzamelen.
Foot Locker - The Endorser
Kunnen we sportsterren nog wel vertrouwen? Of is sprake van een simpele aan en uit-knop?
The Derby of the Eternal Enemies
Het eerste deel van een interessante serie over corruptie in het Griekse voetbal. Spelers, bestuurders en fans spreken over de laatste ontwikkelingen. Het Youtube kanaal KickTV heeft regelmatig uitgebreide documentaires over aansprekende onderwerp in de sport.
Hockey assvertising. The best sponsordeal ever.
In het filmpje legt een marketing manager van Fintro uit waarom ze kiezen voor het achterste van hockeyspelers om hun logo te zetten en niet voor bijvoorbeeld een zwemmer of een turner. Meteen de reden waarom Fintro de hoofdsponsor is van de Red Lions en Red Panthers tijdens EuroHockey 2013.
Commercial Nationale Nederlanden - Wat er ook gebeurt..
Een turnschool is door een storm flink beschadigd maar daar laten deze sporters zich niet door tegenhouden.
Lancering zorg-app voor de watersport
Een speciale zorg-app voor de watersport.
freeD Yankee Stadium
Een verbazingwekkende 3D video van een serie honkbalslagen in het Yankee stadium.